Wióra papierowe z powłoką biobójczą aXonnite® Silver. Prawdopodobnie jedyny na świecie taki produkt o trójwymiarowym biobójczym działaniu – już w zasięgu Twojej ręki.

Z połączenia funkcjonalności i piękna produkowanych przez nas wiórek papierowych do wypełnień oraz zastosowania powłoki na bazie srebra aXonnite® powstał unikalny produkt do pakowania i bezpiecznego wypełniania paczek. Przede wszystkim wypełnienie w formie wiórek papierowych doskonale chroni i amortyzuje zapakowane produkty podczas wysyłki. Teraz dodatkowo zapewnia ochronę przed bakteriami i wirusami, które mogą gromadzić się wewnątrz zapakowanej przesyłki. Szeroka gama kolorystyczna daje możliwość dopasowania koloru wypełnienia do pakowanych produktów. Wypełniacz paczek jest w 100% ekologiczny. Ponadto można go wielokrotnie wykorzystywać wspierając tym samym politykę zero waste.

Wiórka papierowe to produkt, który nie tylko zapewnia maksymalną ochronę pakowanych produktów, dzięki swojej fantazyjnej strukturze podkreśla ich piękno. Co więcej wypełnienie występuje w dwóch szerokościach i dwóch rodzajach skrętu wióra.

Jak powstaje nasz unikalny produkt?

Produkowane przez nas wióra papierowe pokrywane przy użyciu specjalnej technologii w procesie produkcji preparatem aXonnite® Silver, przez co nadaje im to dodatkowej funkcjonalności.

Czy chcesz zadbać z nami o bezpieczeństwo swoich produktów? Sprawdź naszą ofertę!

Wióra papierowe z powłoką biobójczą aXonnite® Silver