Recycling is Just
The Beginning.

W myśl proekologicznej idei zero waste.

Rbeco

RBECO

Naszą działalnością firmy jest kompleksowe zaopatrzenie w eko-komponenty do pakowania i jednoczesną pomoc w kreowaniu proekologicznego wizerunku marki klienta.
W ofercie znajdują się eko produkty pozwalające zapakować, ochronić, spersonalizować dany produkt, oraz stworzyć perfekcyjny unboxing od podstaw. Jesteśmy producentem ekologicznego wypełniacza w postaci wiór papierowych, sznurka papierowego, papierów pakowych z indywidualnym nadrukiem oraz ekskluzywnych jedwabnych papierów w 60 kolorach.
Dodatkiem zapewniającym perfekcyjne wykończenie pakowania są personalizowane wstążki oraz stickery. Chcemy zaznaczyć, że każdy nasz produkt jest przemyślany tak aby był zgodny z zasadą zero waste. Podkreślamy, że każdy produkt można wykorzystać ponownie na wiele różnych sposobów.
Gazele Biznesu
FORBES 2021
FORBES 2020

Wszystko czego potrzebujesz pod
wysyłkę e-commerce

Prowadzisz sprzedaż wysyłkową lub sklep internetowy? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w zakresie odpowiedniego pakowania i zabezpieczania produktów w procesie transportu. Od podstawowych komponentów, czyli pudełek, ekologicznych wypełniaczy po elementy wykończeniowe takich jak wstążeczki, czy stickery, które podkreślają charakter każdej przesyłki.

Torby Papierowe
Produkty do pakowania
Wiórka papierowe
Silk paper
Personalizowane wstążki
i stickery
Personalizowane pudełka
Papier z nadrukiem
Ekskluzywne pudełka prezentowe
Ekskluzywne dekoracje
i serwetki z nadrukiem
Ochrona szklanych opakowań
Brandowane kubki z nadrukiem
Sznurek papierowy
Produkty do pakowania kosmetyków

Media o Nas.

PRZEGLĄD KOSMETYCZNY – wydanie 2/2021 – artykuł pt. ,,Czy opakowania mają wpływ na budowanie świadomego biznesu w branży kosmetycznej?”

Media o Nas.

CHEMIA I BIZNES – wydanie 01/2021 artykuł pt. ,,Eko trendy w branży opakowań kosmetycznych szansą na znaczną redukcję odpadów”

Media o Nas.

PRZEGLĄD KOSMETYCZNY wydanie 2/2020 – artykuł pt. ,,Ekotrendy i innowacyjne rozwiązania opakowaniowe w branży kosmetycznej”

Media o Nas.

PRZEGLĄD PAPIERNICZY wydanie 6/2020 – wpis pt. ,,Kolejny krok w walce o opakowania bezpieczne mikrobiologiczne”
Buduj z nami swój e-commerce!

Badania i rozwój

Nasz zespół pracujący w dziale badawczym, prowadzi innowacyjne projekty dotyczące stworzenia powierzchni czystych mikrobiologicznie na bazie preparatu aXonnite® Silver.

Dzięki stworzonej przez nas technologii i szeregu badań, wraz z naszym partnerem Nano-Tech , na bazie innowacyjnego preparatu aXonnite® Silver byliśmy w stanie stworzyć rozwiązania, które dają czystość mikrobiologiczą powlekanej powierzchni.

PACKAGING INNOVATION 2021 – WARSAW

On 15–16.09.2021 we had the honour once again to present to you our ecological components for packaging and creating unique unboxing at the...
nomination Made in Poland 2021

Rbeco Sp. z o.o. among the nominees for the Made in Poland 2021 award

We are pleased to announce that Rbeco Sp. z o.o. has been nominated for the Made in Poland 2021 award. The nomination is an official confirmation of...

Does packaging quality affect product sales?

It is 2020 and we live in a world of consumption. The multitude of offers on the market can be overwhelming. The era of monopoly in a particular...
Paper shavings with an anti-bacterial coating

Paper shavings with aXonnite® Silver biocidal coating.

Paper shavings with aXonnite® Silver biocidal coating. Probably the only such product in the world with a three-dimensional biocidal effect – now...
button to buy napkins

A napkin mask? See how easy it is!

The current global situation, which has affected everyone, has prompted us to make many changes. One of these is the obligation to wear masks. From...

Luxury Packaging 2019 – London

11.09 – 12.09.2019 we were honoured to be among 180 exhibitors at one of Europe’s largest paper market trade shows, Luxury Packaging in London,...

Produkty do
pakowania kosmetyków

Jesteś producentem lub dystrybutorem kosmetyków?

To idealne miejsce dla Ciebie. Zapakuj swoje produkty ekologicznie i luksusowo. Poznaj specjalnie zaprojektowaną linię komponentów do pakownia stworzoną dla Ciebie. Spraw, aby Twoje produkty bezpiecznie dotarły do klienta i dały mu 100% satysfakcji z wyboru już podczas rozpakowywania przesyłki. Wybierz nasze personalizowane pudełko fasonowe eko, otul delikatnym jedwabnym papierem silk, całość wykończ atłasową wstążeczką lub małą naklejką z logo. Dostarcz bezcenną przyjemność, jaką daje unboxing i pozwól zapamiętać się na dłużej.

Produkty do pakowania alkoholi

Szukasz opakowania, które świetnie podkreśli charakter twojej butelki, pragniesz podarować komuś niepowtarzalny smak w nietuzinkowym opakowaniu, bądź jesteś producentem trunków umilających każde spotkanie towarzyskie i pragniesz aby twój klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, ciesząc się każdą sekundą od momentu jego rozpakowywania do chwili odkrycia jego smaku….

Kliknij i przekonaj się że to możliwe! Oferowane przez nas innowacyjne opakowania w postaci eko rękawów Slivv na alkohol dają gwarancję bezpieczeństwa, że szklana butelka nie ulegnie rozbiciu i dotrze do adresata w stanie nienaruszonym. Całość wykończysz personalizowaną wstążeczką oraz dedykowanym bilecikiem, na którym wyrazisz swoje uczucia.

Stwórz z nami swój kosz prezentowy!

Zbliża się ważna okazja? Planujesz event branżowy i szukasz pomysłu na drobne upominki dla swoich gości? Zostaw to nam! Możemy stworzyć dla Ciebie wspaniały kosz prezentowy personalizowany specjalnie pod Ciebie. Powierzając nam realizację kosza prezentowego masz pewność, że będzie on w pełni ekologiczny i będzie zawierał produkty najwyższej jakości. Skontaktuj się z naszym doradcą w celu ustaleniu szczegółów.

Poznaj Nas.

Jesteśmy grupą, którą łączy pasja do ekologii oraz tworzenia niezwykłych rzeczy. Z tego połączenia powstał team profesjonalistów i przyjaciół, którzy kreują innowacyjne rozwiązania w zakresie pakowania produktów. Z uważnością słuchamy potrzeb swoich klientów, tak aby dostarczyć im opakowania dostosowane do ich potrzeb. Swoje wieloletnie doświadczenie w branży papierniczej i opakowań wykorzystujemy aby służyć pomocą i doradzać w zakresie kreowania wizerunku swoich klientów. Pasja do ochrony środowiska towarzyszy nam na co dzień, poprzez aktywną działalność w mediach chcemy rozpowszechniać trend ekopakowania i zero waste.

Kontakt.

Biuro
ul. Hanasiewicza 17/B
35-103 Rzeszów
POLSKA

Partnerzy

Gazele Biznesu
FORBES 2021
FORBES 2020
GMC
Natureef
AXA
Chikara
Axonnite
Slinn
Papeteries De Montsegur