Obecna sytuacja na świecie, która dotknęła wszystkich skłoniła nas do wielu zmian. Jedną z nich jest obowiązek noszenia maseczek.

Po pierwsze zmiany związane są ze zmianą codziennych nawyków po te większe związane z przeobrażeniem funkcjonowania w społeczeństwie. Największą popularność zyskała również działalność w kanałach internetowych, które stały się główną formą kontaktu z klientem. Obowiązek noszenia maseczek, który wszedł w życie 16 kwietnia 2020 roku sprawił, że postanowiliśmy wykorzystać potencjał serwetki.

Maseczki stały się nieodłącznym elementem codziennego życia. Jako firma, która w profilu swojej działalności ma między innymi zaopatrzenie branży hotelowej oraz gastronomicznej dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów serwetek flizelinowych. Stąd też pojawił się w naszej głowie pomysł na maseczkę wykonaną z serwetki. Wykonanie takiej maseczki jest niezwykle proste i zajmuje mniej niż minutę. Jedynie czego potrzebujesz to serwetki i dwóch gumek recepturek. Pełną instrukcję wykonania w formie filmiku umieściliśmy na naszym kanale YouTube (link poniżej). Taka maseczka jest przede wszystkim szybka i prosta w wykonaniu, ale jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę i posiada właściwości filtrujące. Serwetki, z których można wykonać maseczki dostępne są w sklepie online www.selglam.com  Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej nasza maseczka nie musi być nuda, może stanowić element współgrający z naszą codzienną stylizacją. Jedna paczka serwetek wystarczy na wykonanie ok. 25 maseczek. Co więcej, takie rozwiązanie jest dużo bardziej wygodniejsze, ponieważ serwetka nie zajmuje dużo miejsca w torebce, plecaku czy kieszeni. Dzięki temu, że będziemy mieć ją zawsze przy sobie, żadna sytuacja nas nie zaskoczy.

Podsumowując, w szybki i łatwy sposób z serwetki fizelinowej możesz zrobić maseczkę ochronną dla siebie i swoich bliskich.

Jak zrobić maseczkę z serwetki? Zobacz tutorial!